Reklam Promosyon Ürünleri

Oto kokusu imalatı - Ankara PDF Yazdır e-Posta

     OTO KOKUSU İMALATI

       oto-kokusu-imalati-uretimiFirmamız Ankara da bulunan üretim atölyesi ile oto kokusu imalatı ve promosyon ürünleri konusunda yeterli tecrübe ve birikime sahiptir.

       Bizimle iletişime geçerek imalatçısından araç kokusu temin etme fırsatına sahip olacaksınız. İlk kez sipariş verilen oto kokusu promosyon üretimi aşamaları aşağıdaki şekilde olmaktadır.

        Oto kokusu imalatı aşamalarının yanında 

Neden Oto Kokusu ?

Oto Kokusu Nedir ?

Oto kokusunu diğer promosyon ürünlerinden ayıran özellik nedir ?

Oto kokusu hangi sektörlere hitap eder?

sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz.

 

OTO KOKUSU İMALATI AŞAMALARI

 

       Oto Kokusu imalatı - 1.  Aşama

      Sizin için ücretsiz oto kokusu tasarımı Firmamız tarafından gerçekleştirilecektir. Bu tasarım gerçekleştirilirken sınırsız renk seçeneği ve istenilen özelliklerde kesim imkanına sahip olarak sizin istekleriniz dikkate alınacaktır. İstemeniz halinde arzu ettiğiniz bir fotoğraf yerleştirilerek araç kokusu imalatı gerçekleştirilebilir. Maksimum 11 x 6 cm gibi geniş ebatlardaki ölçü içerisinde boyut belirleme şansına sahisiniz. Oto kokusu içerisinde yer alacak koku seçeneği olarak sağlığa herhangi bir zararı olmayan Comfort, Meyve kokuları yada diğerkoku seçeneklerinden birisini tercih edebilirsiniz.

 

       Oto Kokusu imalatı - 2. Aşama

     oto-kokusu-imalatiTasarım ve üretim özellikleri konusunda sizin teyidiniz alındıktan sonra baskı ve kesim kalıpları üretimi yapılır. Baskı ve kesim kalıbının oluşturulurken renk, boyut gibi tasarım özellikleri dikkate alınır.

 

       Oto Kokusu imalatı - 3. Aşama

       Oto kokusu kağıdı üzerine sizin sipariş verdiğiniz miktara bağlı olarak baskı işlemi gerçekleştirilir ve kesim için hazırlanır.

 

      Oto Kokusu imalatı - 4. Aşama

     Basımı gerçekleştirilen oto kokuları kesim aşamasına alınır. Kesim kalıbı ile kesimi gerçekleştirilen oto kokuları esanslama işlemi için hazırlanır.

 

       Oto Kokusu imalatı - 5. Aşama

   Belirlenmiş ve hazırlıkları yapılmış olan Esans çeşidine göre esanslama işlemine tabi tutulan oto kokuları ipleme işlemine tabi tutularak plastik poşet ambalajlaması yapılır.

 

        Oto Kokusu imalatı - 6. Aşama

    Plastik ambalajlaması yapılmış olan oto kokuları kutulanarak sevke hazır hale getirilir. Siparişte istenilen sevkıyat özelliklerine göre bekleme bölgesinde beklemeye alınır veya sevk edilir. 

 

      Ankara Ostim atölyemizde imalatı gerçekleştirilen oto kokusu Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kayseri, Antalya, Çorum olmak üzere tüm Türkiye 'ye satışı gerçekleştirilmektedir.

      NEDEN OTO KOKUSU ?

Oto kokusu, özellikle otomotiv sektöründe kendine dikkat çekmeyi bilen etkili ve kalıcı bir reklam promosyon ürünüdür. Araç ile ilgili firmalar reklam ve tanıtımlarını oto kokusu yaptırarak yapmaları halinde hem kazançlı çıkmaktalar, hem de araba kokusu reklamları ile firma veya marka tanıtımlarını en etkin bir şekilde yapmış olmaktadırlar. Oto kokuları ile etkin bir promosyon yapılarak hedef kitleye ulaşma imkanına sahip olunmaktadır. Burada göz önünde bulundurulması gereken en önemli husus reklam promosyon firmanızı seçerken çok dikkatli olmanız gerektiğidir.

Promosyon olarak sık dağıtılma imkanına sahip bedeli çok düşük miktarlar tutan oto kokusu ile firmalar reklamlarını kalıcı olmasını sağlayabilmektedirler.

 

Etkileyici, sürekli göz önünde, güzel kokulu, fiyatı uygun, verdiğiniz her kuruşu hak eden, kimsenin bir kaç hafta bakmadan ve okumadan atamayacağı bir promosyon ürünü "OTO KOKUSU"

Oto Kokusu Nedir?

Oto kokusu özellikle araç içlerinde kullanılan güzel kokulu bir hava temizleyicidir. Bunun yanında ofis ve evlerde de kullanılabilen Oto Kokusu; Asma Koku, Araç Kokusu, Araba Kokusu, Oto Koku, Promosyon Oto Kokusu, Promosyonluk Oto Koku, Karton Koku gibi isimlerlede bilinir.

Oto kokusunu diğer promosyon ürünlerinden ayıran özellik nedir?

Tabii ki kokulu olması. Mağlum bir çoğumuz kokuların insanlar üzerinde bir takım psikolojik etkileri olduğunu duymuşuzdur. Bu konuda birçok bilimsel araştırma yapılmıştır. Bu araştırmalar göstermiştir ki güzel kokular insanları sakinleştirir, rahatlatır ve içinde bulunduğu stresten uzaklaştırır. Günümüzde uygulanan aromaterapi tedavi yöntemi bunun engüzel örneğidir.

Oto kokusu hangi sektörlere hitap eder?

Hemen hemen her sektöre hitap etmektedir. Müşterileriniz güzel kokuyu sevsin yeter. Aracıı olmasa dahi evinde veya ofisinde kullanacağından emin olabilirsiniz. Aşağıda oto kokusu yaptıran bazı sektörleri görebilirsiniz.

Petrol İstasyonları, Oto ve Halı Yıkama Firmaları, Gıda Sektörü (Restaurant, Cafe, Kabap Salonu vb...), Çam Ağacı Şeklinde Oto Kokuları, Sağlık Kuruluşları, Eğitim Kuruluşları, Oto Galeriler, Oteller (Hotel, Motel, vs...), Oto Servisler, Sigortacılar, Alış-Veriş Merkezleri, Emlakçılar, Kuru Temizlemeler ve diğer sektörler oto kokusu ile sıradışı bir reklam yapabilirler.

 

       İmalatı gerçekleştirilen oto kokusu üretim çeşitlerimizle ilgili daha fazla bilgi için Reklam Promosyon Ürünleri menüsünden Oto Kokusu bölümünü inceleyiniz.

Online Fiyat ve Bilgi için Tıklayınız

Son Güncelleme: Çarşamba, 28 Mart 2012 07:52