Reklam Promosyon Ürünleri

Kutu Mendil imalatı PDF Yazdır e-Posta

     KUTU MENDİL İMALATI

     kutu-mendil-imalati-ankaraFirmamızca imalatı Ankara da gerçekleştirilen Kutu Mendil taleplerinizi standart ve bottom kutu mendil olarak istenilen özelliklerde karşılama yeteneğine sahibiz. 

       Kutu Mendil imalatı basamakları genel olarak aşağıda özetlenmiştir. Bununla birlikte 

Neden Kutu Mendil ?

Kutu Mendil Nedir ?

Kutu Mendil Hangi özellikleri ile diğer Reklam Promosyon ürünlerinden ayrılır?

Kutu Mendil Hangi Sektörlere hitab eder ?

sorularının cevaplarını bulabilirsiniz.

 

KUTU MENDİL İMALATI AŞAMALARI

 

       Kutu Mendil imalatı - 1.  Aşama

    Kutu mendil tipinin seçimi ile başlanır. Standart ebatlarda yada bottom kutu mendil tipi seçimi sonrasında sınırsız renk seçeneği ve baskı yapılması  istenilen logo,fotoğraf yada resim özellikleri de göz önüne alınarak basımı yapılacak temanın tasarımı yapılır. Alt, üst ve yan yüzeylerde sizin arzu edilen formata uygun nihai baskı tasarım çalışması yapılır. 

 

       Kutu Mendil imalatı - 2. Aşama

     Basımı gerçekleştirilecek temanın sizden teyidi istendikten sonra baskı kalıpları imalatı yapılır. Talep edilen renk ve boyut özelliklerine göre baskı kalıbı hazırlanır.

 

       Kutu Mendil imalatı - 3. Aşama

     kutu-mendil-imalatiKutu mendil kartonu üzerine talep edileni miktara uygun olarak baskı işlemi gerçekleştirilir. Kutu Mendil kartonu üzerine yapılan baskı sonrası dolum öncesi hazırlıkları yapılır.

 

       Kutu Mendil imalatı - 4. Aşama

    Kutu Mendil içerisinde yer alacak mendil malzemesinin hazırlanması işlemi yukarıdaki işlemlere paralel bir şekilde yürütülür. 

 

       Kutu Mendil imalatı - 5. Aşama

    kutu-mendil-uretimi-imalatiMendil katlama işlemi sonrasında mendiller doluma hazır bulunan kutu mendil kutusu içerisine doldurulur.

 

      Kutu Mendil imalatı - 6. Aşama

      kutu-mendil-imalati-baskiKullanıma hazır imalatı gerçekleştirilen kutu mendiller sipariş özelliklerine göre sevkıyata hazırlanarak beklemeye alınır veya   sevkıyatı yapılır


     İmalatı Ankara da gerçekleştirilen kutu mendil Öncelikle Ankara, İstanbul,  İzmir, Bursa, Samsun, Afyon, Mersin olmak üzere yurdumuzun tüm bölgelerine gönderilmektedir.

 

   İmalatı yapılan kutu mendil sipariş özellikleri ile ilgili daha fazlası için Reklam Promosyon Ürünleri menüsünden Kutu Mendil seçeneğini tıklayınız.

NEDEN KUTU MENDİL ?

Günümüzde temizlik ihtiyaçlarını karşılamada kağıt mendil önemli bir yer tutmaktadır. Reklam ve tanıtımınızın yer aldığı kutu mendil müşterilerinizin elinin altında bulunacak ve sizi en iyi şekilde hatırlamalarını sağlayacaktır.

Üreticisinden temin edeceğiniz kutu mendil ile çok düşük maliyetler ile reklam promosyon ürününe sahip olacaksınız.

Kutu Mendil Nedir?

Selüloz kağıt mendillerin karton kutu içerisine yerleştirilerek pratik bir şekilde kullanıma sunulmasıdır. 

Kutu Mendil Hangi Özellikleri ile diğer Reklam Promosyon Ürünlerinden ayrılır?

Geniş baskı yüzeyi ile reklam ve tanıtım alanı olarak göze çarpan bir boyuta sahiptir. Kutu Mendil sürekli kullanılması, bittikçe yenisinin istenmesi ve özellikle araçlarda zorunlu bir ihtiyaç olarak görülmesi tanıtımda önemli bir avantaj sağlar.

Kutu Mendil Hangi Sektörlere hitab eder ?

Başta otomotiv ile ilgili hizmet veren sektörlerin ihtiyacı olan kutu mendil akaryakıt istasyonları ve oto yıkamacılarının gözde reklam promosyon ürünüdür.